Kadeci wygrywają w Żarach - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: poniedziałek, 20.05.2024 | Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

« powrótKadeci wygrywają w Żarach

Kadeci wygrywają w Żarach

03.04.2010 21:00 - Admin Nasza drużyna kadetów wygrała na wyjeździe mecz z Chomikiem Żary 69-60 Tym samym przedłużyła serię zwycięstw do czterech. Do meczu zespół przystępował mocno osłabiony kadrowo (czterech graczy z różnych przyczyn nie mogło wziąć w nim udziału), do Żar wyjechało tylko 9 graczy.Spotkanie miało trzy oblicza. Wyrównana pierwsza kwarta, którą przegraliśmy jednym punktem 15-14. Druga i trzecia kwarta to dominacja naszej drużyny, łącznie dwie kwarty wygraliśmy 47-27. Natomiast czwarta kwarta to chaos w naszej drużynie i przegrana 8-18. Nerwowa ostatnia część meczu była efektem spadania za 5 przewinień graczy pierwszej piątki (Rozmus, Zawadzki, Poręba, Kudła), ze starterów utrzymał się na boisku, tylko Krzysztof Chaja, który wykorzystał możliwość wyjścia w pierwszej piątce i pokazał się z dobrej strony.Bardzo dobre spotkanie rozegrał Mateusz Poręba, który zdobył 19 punktów co jest jego najlepszym wynikiem w tym sezonie ,dołożył do tego ponad 10 zbiórek oraz kilka dobrych zagrań w strefie podkoszowej.
Punktowali Rozmus 20(1x3), Poręba 19, Pawlukiewicz 11(1x3), Gryglewicz 7, Kudła 5, Zawadzki 5(1x3), Chaja 2, Rączkowski M. 0, Swatek - 0